24.03.2024 – Bielawski Jarmark Wielkanocny

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na Jarmark Wielkanocny w Bielawie!

Wydarzenie odbędzie się 24 marca 2024r. (Niedziela Palmowa) w Parku Miejskim w Bielawie i będzie trwało w godzinach od 12:00 do 18:00.

Harmonogram imprezy prezentuje się następująco:
12:00 – rozpoczęcie 3. Bielawskiego Jarmarku Wielkanocnego,
12:10 – występy uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia STO,
12:40 – występy uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 z oddz. integracyjnymi w Bielawie,
13:00 – występ Zespołu Pieśni i Tańca Poloneziaki ze Spółdzielczego Centrum Kultury,
14:00 – występ grupy Dzieciaki-Śpiewaki – sekcji wokalnej MOKiS,
14:30 – występ podopiecznych Studia Piosenki i Tańca FART,
15:30 – występ zespołu śpiewaczego Czerwona Jarzębina – sekcji wokalnej MOKiS,
16:00 – rozstrzygnięcie konkursów: “Jajo z klasą/Jajo z fantazją” oraz konkursu na Palmę Wielkanocną,
16:10 – występ grupy The MOKiS Family – sekcji wokalnej MOKiS.
16:40 – występ zespołu śpiewaczy ludowych Macieje,
18:00 – zakończenie jarmarku.

Na stoiskach rękodzielniczych i produktów regionalnych będzie można nabyć różnego rodzaju produkty spożywcze oraz wielkanocne stroiki, palmy, ceramikę i inne artykuły świąteczne.

Podczas jarmarku prowadzone będą zbiórki charytatywne na rzecz: Laury Borkowskiej, Marysi Radziemskiej oraz poszkodowanych w pożarze przy ul. Chrobrego.

Sponsorami nagród są: Park wodny “Aquarius” w Bielawie, Twierdza Srebrna Góra, Podziemne miasto Osówka oraz Kopania złota Złoty Stok.