Letnie kino plenerowe – głosowanie

Zachęcamy do wybierania tytułów, które chcieliby Państwo obejrzeć w ramach letnich seansów plenerowych 2022.

Prezentujemy Państwu 33 tytuły filmów udostępnionych przez dystrybutorów filmowych do publicznej prezentacji w ramach darmowych, plenerowych seansów filmowych.

Letnie seanse filmowe będą odbywały się w okresie wakacyjnym, dwa razy w tygodniu (piątek i sobota): na plaży nad jeziorem Bielawskim, w Parku Miejskim w Bielawie i w parku przy ul. Kmdr. Frankowskiego. Tytuły nie będą się powtarzać, chyba że warunki pogodowe uniemożliwią prezentację, wtedy będziemy szukać innego terminu. O miejscu, godzinie i tytule filmu będą informować oddzielne afisze.

Poniżej prezentujemy listę filmów. Z tej listy należy wybrać 15 tytułów, które według Państwa powinny być prezentowane w czasie wakacji. Wśród propozycji znaleźć można komedie, dramaty, horrory, sensacje, czy filmy sci-fi. Wiele to wysokobudżetowe produkcje z USA, ale znajdą też Państwo ciekawe pozycje kina niezależnego z Europy.

Zapraszamy do oglądania i wytypowania do 15 tytułów. Filmy, które otrzymają najwięcej głosów znajdą się w wakacyjnym repertuarze plenerowym. Swoje propozycje można wysłać na adres e-mail: konkursy@mokisbielawa.pl lub umieścić w komentarzu pod postem na Facebooku: LINK DO POSTA.

LISTA FILMÓW:

1. Jeden gniewny człowiek