Konkurs JAJO Z KLASĄ/JAJO Z FANTAZJĄ

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym konkursie “Jajo z klasą / Jajo z fantazją”!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań, podjęliśmy decyzję, aby tegoroczna edycja konkursu odbyła się tak jak w roku ubiegłym – w formie online.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego. Wszyscy uczestnicy, bez względu na wiek, startują w jednej kategorii. Najmłodszym uczestnikom mogą pomagać rodzice lub opiekunowie, jednak organizator wyklucza zgłoszenia grupowe – do konkursu należy przystąpić indywidualnie.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:
JAJO Z KLASĄ – oryginalne jajko/wydmuszka, zdobione technikami tradycyjnymi, odznaczające się wysokim kunsztem wykonania.
JAJO Z FANTAZJĄ – zastosowanie oryginalnych wydmuszek, pomysłowość wykorzystania dodatkowych materiałów, fantazyjność, kreatywność, wkład pracy własnej oraz nowatorskość pracy.

Prace konkursowe muszą być wykonane na prawdziwych jajkach lub wydmuszkach. Uczestnik konkursu może wystawić do konkursu maksymalnie po jednej pracy w każdej kategorii. Każdy eksponat powinien zawierać imię, nazwisko oraz wiek wykonawcy i numer kontaktowy.

Do organizatora należy wysłać 4 zdjęcia gotowej pracy (z 4 różnych stron) oraz minimum 6 zdjęć lub filmik dokumentujący realne czynności podczas wykonywania pracy. Materiały należy dostarczyć do 29 marca 2021 roku do godziny 23:59 na adres e-mail konkursy@mokisbielawa.pl. Do zdjęć prac należy dołączyć także zdjęcie lub skan podpisanego oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, do pobrania TUTAJ.

Powołana przez organizatora komisja przyzna po 3 miejsca w każdej kategorii oraz wyróżnienia. Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 kwietnia 2021 na stronach internetowych organizatora. Nagrody finansowe zostaną przelane na konta bankowe wskazane przez laureatów.