3.05.2024 – Piknik z okazji 3 Maja

Serdecznie zapraszamy na 3 Majowy Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny do Parku Miejskiego w Bielawie!

Piknik odbywa się z okazji obchodów 100-lecia nadania praw miejskich Bielawie. Na wszystkich uczestników czekają koncerty, zabawy, prezentacji i animacje.

Program:
14:00 – “Polonezem czas zacząć”
14:15 – ZPiT Poloneziaki – program “Księstwo Warszawskie”
14:30 – Centrum Uśmiechu – program dla dzieci “Zdrowo i sportowo”
15:30 – zespoły Ballada i Nestor
15:50 – potyczki rodzinne
16:35 – grupa taneczna Senior+
16:50 – Czerwona Jarzębina
17:20 – ZPiT Poloneziaki – program “Europa śpiewa i tańczy”
18:50 – koncert zespołu 5M

W tym dniu zostanie wystawiona księga pamiątkowa z możliwością wpisania życzeń dla Bielawy.

Ponadto: rodzinna gra terenowa, dmuchane zamki, rozstrzygnięcie konkursu “Miejsca przyjazne w Bielawie”, pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej, gry i zabawy harcerskie, stoiska gastronomiczne i wiele innych atrakcji.

Podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniężna prowadzona przez Fundację Złotowianka na leczenie Anety Kubary.

Na 3 Majowy Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny zapraszają: Burmistrz Miasta Bielawa, Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki, Zespół Ośrodków Wsparcia, Stowarzyszenie św. Agnieszki, Stowarzyszenie na rzecz odnowy kościoła pw. Bożego Ciała, Ochotnicza Straż Pożarna w Bielawie.