18.11.2023 – koncert Dziadersów

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie serdecznie zaprasza na pierwszy sceniczny koncert Dziadersów!

Zespół DZIADERSI wbrew swojej nazwie jest bardzo młodziutki – powstał zaledwie w tym roku i działa przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie. Panowie po raz pierwszy publicznie zaprezentowali się w Parku Miejskim podczas pikniku z okazji Święta Wojska Polskiego. Ich krótki, ale bardzo energetyczny występ spotkał się z dużym zainteresowaniem i został bardzo dobrze odebrany przez publiczność.

Uskrzydleni pozytywnym odbiorem panowie nie zwalniają tempa i już 18 listopada Dziadersi zaprezentują materiał muzyczno-wokalny przygotowany specjalnie na ich sceniczny debiut. Zapraszamy serdecznie do Teatru Robotniczego w Bielawie na godz. 18.00. Wstęp wolny!