3.12.2023 – spektakl “Zimowe figle”

Zapraszamy na mikołajkowy spektakl dla dzieci w ramach cyklu BAJKOWA NIEDZIELA!

3 grudnia 2023 roku zapraszamy do bielawskiego Teatru Robotniczego na spektakl mikołajkowy Teatru BAJKA pt. “Zimowe figle”, organizowany w ramach cyklu teatrzyków dla dzieci “Bajkowa Niedziela”. Występ rozpocznie się o godzinie 11:00.

Cena biletu to zaledwie 20 złotych za osobę, do nabycia stacjonarnie w kasie MOKiS lub przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Spektakl organizowany jest w ramach realizacji cyklu imprez pn. “ŚWIĄTECZNIE-RODZINNIE-BEZPIECZNIE”.

UWAGA!
Po zakończeniu spektaklu Mikołaj wręczy dzieciom wcześniej przygotowane przez rodziców prezenty. Z tego powodu po zakupie biletów prosimy o kontakt z pracownikami MOKiS-u celem ustalenia szczegółów przekazania prezentu dla dziecka.

Informacji udzielamy pod numerami telefonów: 74 83 37 404 lub 74 83 33 007, a także poprzez komunikator Messenger i adres e-mail: jarek@mokisbielawa.pl