29.10.2023 – pokaz iluzji Magic Mitoraj

Serdecznie zapraszamy na pokaz iluzji dla całej rodziny w wykonaniu iluzjonisty MagicMitoraj!

Już 29 października 2023r. o godzinie 16:00 odbędzie się pokaz iluzji dla całych rodzin! Zapraszamy do Teatru Robotniczego przy ul. Piastowskiej 19a w Bielawie.

Bilety w cenie 59,00 złotych można zakupić stacjonarnie w kasie MOKIS oraz online bezpośrednio na stronie iluzjonisty: >>KLIKNIJ<< lub przez Ekobilet: >>KLIKNIJ<<

MagicMitoraj, czyli Adrian Mitoraj  to jeden z najlepszych iluzjonistów. Twórca spektakli iluzji dla największych parków rozrywki w Polsce. Wielokrotnie występował w Niemczech i Szwajcarii. Tym razem pojawi się w Bielawie!

Podczas rodzinnego przedstawienia zobaczycie ponad 70 minut spektakularnych efektów z pogranicza dziecięcych marzeń. To show, które łączy pokolenia. Doskonała muzyka, gra aktorska. Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w inny wymiar dostarczanej rozrywki. Interaktywne widowisko podczas, którego wszyscy czarują razem z prestidigitatorem.

W programie będzie można zobaczyć:

• przenikanie ciała przez dziesięć stalowych obręczy
  • liczne lewitacje
  • taniec jedwabnej chusty
  • znikanie i pojawianie się przedmiotów

i wiele innych niesamowitych sztuczek!

Salwy śmiechu, emocje, duże iluzje. Opad szczęki gwarantowany! Pokaz zarówno dla dzieci i dorosłych. Wiek od 5 lat do 10000000000 lat ….:)

Obejrzyjcie filmy: