31.10.2023 – Nocny Maraton Filmowy

Kino MOKiS 3D w Bielawie serdecznie zaprasza na jedyny w roku Nocny Maraton Filmowy!

Jak co roku, miłośnicy grozy będą mieli okazję spędzić czas przy trzech starannie dobranych produkcjach filmowych.

Maraton odbędzie się 31 października 2023 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19a (Teatr Robotniczy). Wyświetlanie filmów rozpocznie się o godzinie 20:00. Cena biletu to niezmiennie tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy!

W przerwach pomiędzy projekcjami uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty sklepiku, który podczas Maratonu będzie serwował ciepłe i zimne napoje oraz przekąski, takie jak nachosy, popcorn czy tosty. W nastrój przejmującej grozy wprowadzą widzów odpowiednie dekoracje.

Bilety na Nocny Maraton Filmowy można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:

1. PIŁA X (2023)

Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem…

2. PAJĘCZYNA (2023)

Od dnia przeprowadzki do nowego domu, ośmioletni Peter co noc doświadcza przerażającej obecności. Na początku jest to tajemnicze, niepokojące stukanie za ścianą sypialni, które słyszy tylko on. Później koszmar narasta, wraz z pojawieniem się wstrząsających wizji. Najgorszy jest jednak fakt, że rodzice lekceważą strach syna, twierdząc, że dręczą go wytwory własnej, wybujałej wyobraźni. Skazany na samotną konfrontację z demoniczną siłą, Peter zaczyna podejrzewać, że najbliżsi ukrywają przed nim straszną rodzinną tajemnicę.

3. PUCHATEK: KREW I MIÓD (2023)

Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew.