9.10.2022 – stand up Rafała Rutkowskiego

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na stand up Rafała Rutkowskiego.

Już 9 października Rafał Rutkowski zawita do Bielawy! Występ rozpocznie się o godzinie 18:00 w Teatrze Robotniczym przy ul. Piastowskiej 19a. Cena biletu to 50,00 złotych, do nabycia przez internet: >>KLIKNIJ<<

“Śmiejmy się Bracia i Siostry” to najnowszy stand-up comedy Rafała Rutkowskiego. Rutkowski w swoim programie jak zwykle punktuje absurd i głupotę którą zauważa we współczesnym świecie. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny komentuje świat social mediów, kulturę i politykę w naszym kraju. Podczas występu dowiecie się między innymi dlaczego coraz trudniej zrobić w polskim filmie karierę przez łóżko oraz o trudach wychowania hokeisty. Dowiecie się też jak zostać chirurgiem amatorem, dlaczego nudna telewizja jest fascynująca i kto w Polsce jest mistrzem w obrażaniu się.

Support: Szymon Baraniecki
W dzień pracownik międzynarodowej korporacji w nocy niczym Batman pracuje by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo żeby to zrozumieć.