4.12.2021 – koncert “Zimowe granie”

Studio Piosenki i Tańca FART oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie zapraszają na zimowy koncert!

4 grudnia o godzinie 18:00 w Teatrze Robotniczym w Bielawie odbędzie się koncert pt. “Zimowe granie”. Wstęp jest całkowicie bezpłatny!

Wokaliści Studia Piosenki i Tańca FART z Bielawy roztoczą przed widownią obraz pięknej, białej zimy, wprowadzając wszystkich powoli w świąteczny nastrój.

Niewątpliwą zaletą koncertu będzie muzyka na żywo w wykonaniu zespołu pod kierownictwem Dariusza Jarosa, w składzie: Michał Polak (perkusja), Andrzej Sobczyński (bas), Mateusz Głuszak (gitara), Jarosław Woszczyna (saksofon), Dawid Główczewski (saksofon), Ireneusz Lutz (skrzypce) oraz Dariusz Jaros (instrumenty klawiszowe).

Koncert jest współfinansowany przez Gminę Bielawa i Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie.