31.12.2023 – wieczór sylwestrowy

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie serdecznie zaprasza na wieczór sylwestrowy “Muzyka, śpiew i taniec”!

Już 31 grudnia 2023r. sylwester! MOKIS w Bielawie w tym roku oferuje galę oraz zabawę sylwestrową.

31.12.2023r. o godz. 19:00 w Teatrze Robotniczym rozpocznie się gala operetkowa w wykonaniu Joanny Horodko (sopran) oraz Huberta Stolarskiego (tenor). Akompaniuje Katarzyna Neugebauer (fortepian) z towarzyszeniem sekcji smyczkowej z Narodowego Forum Muzyki. Program uzupełni duet taneczny profesjonalnych scen poznańskich.

Po koncercie proponujemy zabawę sylwestrową w nowej sali Dolnośląskiego Inkubatora ICT (budynek sąsiadujący z Teatrem Robotniczym). Menu: dwa dania mięsne (roladki + kurczaki), ziemniaki pieczone i gotowane, dwa rodzaje surówki, przystawki (tartaletki, koperty ze szpinakiem, pizzerinki, sery + figa i gruszka), sałatka jarzynowa, drugi ciepły posiłek (zupa gulaszowa lub bigos) oraz napoje (0,5l soku/os., 0,25l Coca-Coli/os.). Woda z cytryną, kawa i herbata bez ograniczeń!

Bilety dostępne w kasie MOKIS oraz przez Internet w następujących cenach:
Gala operetkowa – 120,00 zł / os. *
Zabawa sylwestrowa – 260,00 zł / os.
Gala operetkowa wraz z zabawą sylwestrową – 340,00 zł / os.

* Dla posiadaczy Karty Bielawianina dostępna jest zniżka: bilet na galę w cenie 110,00 zł można zakupić w kasie MOKIS po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki oraz dowodu tożsamości.