31.12.2021 – trwa sprzedaż biletów na NMF

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D w Bielawie!

Jak co roku, maraton odbędzie się 31 października 2021 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19a (Teatr Robotniczy). Wyświetlanie filmów rozpocznie się o godzinie 20:00. Cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy!

W przerwach pomiędzy filmami uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty sklepiku, który podczas Maratonu będzie serwował napoje i przekąski, a w nastrój przejmującej grozy wprowadzą widzów odpowiednie dekoracje.

Bilety można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Serdecznie zapraszamy!

Zapowiedź video Nocnego Maratonu Filmowego 2021 w Bielawie

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:

1. WCIELENIE (2021)

Film Jamesa Wana, twórcy takich filmów jak „Obecność” czy „Naznaczony”. Główna bohaterka Madison jest sparaliżowana szokującymi wizjami makabrycznych morderstw, a jej udręka pogarsza się, gdy odkrywa, że to rzeczywistość. Produkcja mocno inspirowana klasykami kina grozy lat 90-tych.

2. CANDYMAN (2021)

Makabryczne historie o upiorze, którego można przywołać patrząc w lustro i wypowiadając pięciokrotnie jego imię, nadal nie pozwalają mieszkańcom dzielnicy Cabrini-Green w Chicago spać spokojnie. Choć od ostatnich przerażających wydarzeń upłynęło wiele lat, wśród mieszkańców starych blokowisk żywa jest pamięć o krwiożerczej zmorze. Ponurą tajemnicę Candymana pragnie odkryć również fotografik Anthony. Niezdrowa fascynacja monstrum przerodzi się w śmiertelnie niebezpieczną obsesję.

3. DOM NOCNY (2021)

Beth, borykająca się z żałobą po nagłej śmierci męża, zostaje sama w domu zaprojektowanym przez zmarłego ukochanego. Owdowiałą kobietę zaczynają dręczyć upiorne wizje. Poszukująca odpowiedzi Beth zaczyna odkrywać niepokojące sekrety zmarłego męża.

Baner informujący o Nocnym Maratonie Filmowym 2021 w Bielawie