31.10.2022 – Nocny Maraton Filmowy

Kino MOKiS 3D w Bielawie serdecznie zaprasza na jedyny w roku Nocny Maraton Filmowy!

Jak co roku, miłośnicy grozy będą mieli okazję spędzić czas przy trzech starannie dobranych produkcjach filmowych.

Maraton odbędzie się 31 października 2022 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19a (Teatr Robotniczy). Wyświetlanie filmów rozpocznie się o godzinie 20:00. Cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy!

W przerwach pomiędzy projekcjami uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty sklepiku, który podczas Maratonu będzie serwował napoje (w tym kawa za 3 złote oraz herbata za 2 złote) oraz przekąski, takie jak nachosy, popcorn czy też tosty. W nastrój przejmującej grozy wprowadzą widzów odpowiednie dekoracje.

Bilety można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:

1. EGZORCYZMY SIOSTRY ANN (2022)

Siostra Anna jest przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Jej mistrz i mentor, pozwala jej uczestniczyć w procesie szkolenia egzorcystów z pozycji obserwatorki. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Jest on zbyt potężnym przeciwnikiem dla początkujących egzorcystów, ich dusze stają się dla niego łatwym łupem. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna.

2. SMAKOSZ: ODRODZENIE (2022)

Zmuszona do podróży ze swoim chłopakiem Laine zaczyna doświadczać przeczuć związanych z miejską legendą o Smakoszu. Dziewczyna wierzy, że zostało wezwane coś nadprzyrodzonego – i że jest w centrum tego wszystkiego.

3. NIE PATRZ W DÓŁ (2022)

Dwie przyjaciółki, Becky i Hunter, wspinają się po maszcie radiowym. Podczas nieudanej próby zejścia zostają uwięzione na jego szczycie. Kobiety muszą zebrać w sobie całą swą odwagę i siłę, aby bezpiecznie wrócić do domu – lub zginąć, próbując.