25.05.2024 – koncert zespołu Ponad Chmurami

Serdecznie zapraszamy na koncert pn. “Małe niebo” w wykonaniu zespołu Ponad Chmurami.

Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z krainą łagodności. Zespół Ponad Chmurami po dziesięciu latach na muzycznej scenie doskonale zdaje sobie sprawę w jakich utworach i tematyce odnajduje się najlepiej.

Sumą zebranych przez ten okres przeżyć, emocji, poetyckich (i nie tylko) spotkań i doświadczeń jest premiera albumu „Małe niebo”. To nietuzinkowe wydawnictwo pełne jest wrażliwości na otaczające piękno, porusza tematy ważne, mówi o tęsknocie, potrzebie bycia z drugim człowiekiem, podstawowych wartościach, a także skłania do refleksji. Jest opowieścią o tym, czym dla Ponad Chmurami jest właśnie „małe niebo”…

Zapraszamy Państwa na koncert promujący najnowszą płytę zespołu Ponad Chmurami zatytułowaną „małe niebo”. W trakcie koncertu pojawią się również piosenki znane z takich albumów jak „Ponad Chmurami” czy „Czas nic nie zmienił”. Usłyszą Państwo utwory do wierszy min. Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan WUKI, Ewy Pilipczuk, Krzysztofa Cezarego Buszmana czy Krzysztofa Kasperczyka.

Ponad Chmurami ma na swoim koncie wiele koncertów w wypełnionych salach domów kultury i klubów muzycznych na terenie całej Polski. Zespół koncertował także m.in. w Niemczech i Włoszech. Grupa brała udział także w wielu konkursach piosenki poetyckiej, gdzie zawsze znajdowała się w gronie laureatów.

Koncert odbędzie się w Teatrze Robotniczym Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie (ul. Piastowska 19a, 58-260 Bielawa) dnia 25.05.2024 (sobota) o godz. 19:00.

Bilety w cenie 60,00 złotych do kupienia stacjonarnie w kasie MOKiS lub przez Internet:

Ponad Chmurami zagrają w składzie:
– Katarzyna Jacuk (śpiew, gitara akustyczna, ukulele, idiofony),
– Nikodem T. Jacuk (gitara akustyczna),
– Adam Garnecki (wiolonczela),
– Dominik Łochnicki (realizacja dźwięku).

Organizatorem koncertu jest zespół Ponad Chmurami.