24.11.2023 – koncert Erato i przesłuchania

Zapraszamy na koncert zespołu Erato oraz na przesłuchania do nowego składu grupy!

Serdecznie zapraszamy na przesłuchania do nowego składu Erato – grupy wokalnej z ponad dwudziestoletnią tradycją! Od momentu powstania zespół działa pod skrzydłami Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie, pod czujnym okiem i uchem Pani mgr Elżbiety Zachowskiej. Repertuar zespołu to szeroko pojęta poezja śpiewana – piosenki aktorskie, piosenki z duszą, samograje i utwory-pomniki.

Przesłuchania odbędą się w sali nr 07 na poziomie -1 Art. Inkubatora przy ul. Piastowskiej 19c w Bielawie:
2 grudnia 2023r. w godz. 15:00-17:00
3 grudnia 2023r. w godz. 11:00-13:00

Dla osób niezdecydowanych, które potrzebują się jeszcze przekonać oraz dla osób, które zwyczajnie kochają muzykę – Erato zaprasza również na niezwykły koncert w wykonaniu członków poprzednich składów. Koncert, którym chcą przypomnieć zarówno wiernym słuchaczom, jak i nowym odbiorcom, że jeszcze sporo jest do opowiedzenia i wyśpiewania.

Koncert odbędzie się 24 listopada 2023r. w Teatrze Robotniczym przy ul. Piastowskiej 19a w Bielawie. Wstęp wolny!