24.06.2022 – Letnia Noc Poetów

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową, pełną poezji noc świętojańską do Parku Miejskiego!

Już 24 czerwca 2022 roku w Parku Miejskim w Bielawie odbędzie się Letnia Noc Poetów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 przy Eko Cafe w centrum parku. Wstęp wolny!

Wystąpią poeci:
Vera Kopecka z miejscowości Krynice, Marek Cieśla z Dzierżoniowa, Stanisław Wojnar z Bielawy, Tamara Hebes ze Świdnicy, Lidia Gil z Boguszowa-Gorce, Krzysztof Sobczak z Dzierżoniowa, Zdzisław Maciejewski z Pieszyc, Ryszard Mierzejewski z Pieszyc, Tadeusz Żurawek z Pieszyc, Miłosz Wrzesiński z Niemczy, Weronika Karwacka z Bielawy, Anna Karasińska z Bielawy, Michał Kukuła z Wrocławia, Agnieszka Karecka z Mościska, Artur Jarmułowski z Wałbrzycha, Urszula Kowalewska z Dzierżoniowa, Piotr Woźniak z Ostroszowic, Jerzy Stasiewicz z Nysy, Jan Szczurek z Łącznika, Teresa Zalewska z Wałbrzycha.

Muzycznie zaprezentują się:
zespół Małe Przyjemności z Olsztyna, Przemek Bielawa z Głogowa, Janusz Małolepszy z Niemczy, Barbara Pachura z Bielawy, zespół Pozytywkowe Nutki z Bielawy, zespół Klub Senior+ z Bielawy, duet Jowita Kowalewska i Jacek Brożek z Bielawy.

Swoją obecnością Letnią Noc Poetów uświetni także artysta i malarz – Marian Wódkiewicz z Dzierżoniowa.