15.07.2022 – koncert w Parku Miejskim

MOKiS w Bielawie oraz Klub poetycko-muzyczny LIRYKA zapraszają na koncert Agnieszki Letniowskiej i Natalii Minkiny.

Występ dwóch młodych adeptek sztuki wokalnej odbędzie się o godzinie 17:00 w Parku Miejskim przy Ekocafe w Bielawie. Wstęp wolny!

Agnieszka Letniowska to półfinalistka programu The Voice Kids 3. Uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie. W swojej jedenastoletniej karierze wokalnej zdobyła wiele nagród na najbardziej prestiżowych festiwalach. Chętnie udziela się charytatywnie. Reprezentuje Studio Piosenki i Tańca FART.

Natalia Minkina reprezentuje Spółdzielcze Centrum Kultury przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie. Jej największymi pasjami są taniec i śpiew. Wraz z Zespołem Pieśni i Tańca “Poloneziaki” koncertowała w wielu europejskich krajach. Jest laureatką licznych festiwali piosenki.