1.01.2023 – Noworoczny Maraton Filmowy

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie serdecznie zaprasza na Noworoczny Maraton Filmowy!

Noworoczny Maraton Filmowy odbędzie się 1 stycznia 2023 w dużej sali Kina MOKiS 3D Bielawa przy ulicy Piastowskiej 19a (Teatr Robotniczy). Wyświetlanie filmów rozpocznie się o godzinie 16:00. Cena biletu to tylko 35 zł za wszystkie trzy filmy!

W ten wyjątkowy dzień Kino MOKiS ma dla Was wyjątkową ofertę filmową! Aż dwie pozycje filmowe to produkcje wyświetlane PRZEDPREMIEROWO! To szczególna okazja i niecodzienna szansa, żeby obejrzeć „Niebezpiecznych dżentelmenów” oraz „Ślub doskonały” jeszcze zanim te filmy pojawią się w kinach!

Bilety można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie Noworocznego Maratonu Filmowego:

1. NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI (2023)

Zakopane, 1914. Czterech artystów budzi się po szalonej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie.

2. LISTY DO M. 5 (2022)

Najnowsza odsłona serii świątecznych opowieści „Listy do M.”, w której zobaczymy nowe świąteczne perypetie znanych bohaterów.

3. ŚLUB DOSKONAŁY (2023)

Jak wiele rzeczy może pójść „nie tak” w najważniejszym dniu Państwa Młodych? Komedia pomyłek, w której próba ustalenia, kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, wydawać się będzie nie do rozplątania.