5.10.2024 – Kabaret Moherowe Berety

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie serdecznie zaprasza na Kabaret Moherowe Berety!

Kabaret zagości w Bielawie już 5 października 2024 r. o godzinie 18:00 na deskach Teatru Robotniczego przy ul. Piastowskiej 19a w Bielawie.

Cena biletów normalnych to 50,00 złotych, do nabycia w kasie MOKiS lub w przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Posiadacze Karty Bielawianina oraz Bielawskiej Karty Dużej Rodziny są uprawnieni do zakupu biletu w specjalnej, zniżkowej cenie – 45,00 złotych za bilet. Bilety w niższej cenie można zakupić jedynie w kasie MOKiS, za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki oraz dowodu potwierdzającego tożsamość. UWAGA: Oba dokumenty należy mieć przygotowane do okazania wraz z biletem również w dniu koncertu!