Konkurs fotograficzny

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym “Kościoły i kościółki pogranicza polsko-czeskiego”.

Konkurs obywa się w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej i polega na wykonaniu dwóch ciekawych zdjęć kościoła lub kościółka z terenów pogranicza polsko-czeskiego (dwa różne obiekty lub jeden na dwóch zdjęciach). Zdjęcia mogą być wykonane zarówno po stronie polskiej, jak i po stronie czeskiej.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatów: dzierżoniowskiego, kłodzkiego, wałbrzyskiego, ząbkowickiego, świdnickiego i kamiennogórskiego.

Zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym lub smartfonem należy wysłać do 30.11.2023 na adres mailowy: konkursy@mokisbielawa.pl. Pełny regulamin konkursu do pobrania tutaj: >>KLIKNIJ<<

Do fotografii konkursowej należy dołączyć skan lub zdjęcie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w konkursie. Dokument do pobrania tutaj: >>KLIKNIJ<<

Wydrukowaną zgodę można również otrzymać w kasie MOKiS lub w biurze Teatru Robotniczego.

Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody.

Wszelkie zapytania o szczegółowe informacje można kierować na adres mailowy konkursy@mokisbielawa.pl lub pod numerem telefonu: 74 833 74 04.