1.10.2023 – koncert “Śląskie szlagiery”

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie serdecznie zaprasza na koncert śląskich szlagierów.

1 października w bielawskim Teatrze Robotniczym odbędzie się koncert pn. “Śląskie szlagiery”, w ramach którego wystąpią: Grzegorz Poloczek z zespołem oraz Bożena Mielnik. Wydarzenie odbywa się w ramach Senioraliów 2023 i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Cena biletów normalnych to 60,00 złotych, do nabycia w kasie MOKiS lub w przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Posiadacze Karty Bielawianina oraz Bielawskiej Karty Dużej Rodziny są uprawnieni do zakupu biletu w specjalnej, zniżkowej cenie – 10 złotych taniej od aktualnej ceny biletu. Bilety w niższej cenie można zakupić jedynie w kasie MOKiS, za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki oraz dowodu potwierdzającego tożsamość. UWAGA: Oba dokumenty należy mieć przygotowane do okazania wraz z biletem również w dniu koncertu!