23.04.2022 – premiera filmu “Wolontariusz”

Kino MOKiS 3D w Bielawie serdecznie zaprasza na premierowy pokaz amatorskiego filmu akcji pt. “Wolontariusz”!

„Wolontariusz” to niezależna produkcja filmowa, zrealizowana przez Kura Pictures Entertainment – grupę młodzieży z powiatu dzierżoniowskiego, którą połączyła miłość do filmu i produkcji audiowizualnych.

Ekipa młodych hobbystów, która funkcjonuje pod tą nazwą, tym razem postanowiła spróbować swoich sił tworząc humorystyczne kino akcji. Warto zaznaczyć, że swoje dzieła młodzi ludzie tworzą całkowicie sami – od scenariusza, przez realizację, aż po montaż i udźwiękowienie. Produkcja powstała przy wsparciu logistycznym Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego, której obiekty stanowiły znaczną część lokalizacji zdjęć.

Premiera filmu odbędzie się 23 kwietnia (sobota) o godzinie 17:00 na dużej sali Kina MOKiS 3D w Bielawie, ul. Piastowska 19a. Wstęp oczywiście bezpłatny!

Aby każdy mógł się załapać na seans, powtórka projekcji będzie miała miejsce 25 kwietnia (poniedziałek), również o godzinie 17:00.

Gorąco polecamy i zapraszamy do sali kinowej!