15.01.2022 – spektakl ŁAWECZKA W SŁOŃCU

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na znakomitą komedię w doborowej obsadzie!

Spektakl “Ławeczka w słońcu” to wielki przebój amerykańskiej sceny teatralnej. Dwóch “tetryków”, co się czubią, ale lubią, regularnie przesiaduje na ławeczce w uroczym parku. Szorstkie relacje Harolda i Alfreda są źródłem przekomicznych scen i zabawnych puent. Obaj marzą, by stało się coś, co odmieni ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się Adrienne, w facetów wstępuje nowy duch. Adrienne, przesympatyczna kobieta tryskająca energią i pomysłami, wprowadza ożywczy ferment i burzy skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej? Ta serdeczna komedia jest radosną opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania. Występują: Grażyna Barszczewska / Maria Gładkowska jako Adrienne, Sylwester Maciejewski jako Harold i Wojciech Wysocki jako Alfred.

Spektakl odbędzie się 12 stycznia o godzinie 18:00 w Teatrze Robotniczym w Bielawie.

Bilety w cenie 95 i 90 złotych do nabycia stacjonarnie w kasie MOKiS lub przez internet tutaj: >>KLIKNIJ<<