10.10.2021 – wystawa i wykłady Amazonek

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie zaprasza na szczególną wystawę, połączoną z wykładami edukacyjnymi.

Od 1985 roku październik uznawany jest na całym świecie, jako miesiąc walki z rakiem piersi – tzw. różowy październik. W związku z tym już 10 października 2021r. o godz. 17:00 w holu Teatru Robotniczego zostaną zaprezentowane wyjątkowe fotografie Amazonek.

“Amazonka” to każda kobieta, która pomyślnie zakończy terapię i pokona nowotwór piersi. Do tej specjalnej sesji zaproszono trzynaście kobiet, które na pięknych fotografiach dumnie pokazują, że walkę z rakiem można wygrać i w pełni pozostać kobietą. Wernisaż “Amazonki w obiektywie” połączony jest z cyklem działań profilaktycznych “Rak nie pyta o wiek”, m.in. wykładem wykwalifikowanej położnej i doradcy laktacyjnego – Anny Kuczyńskiej.

Zapraszamy serdecznie Panie oraz Panów do uczestnictwa w wydarzeniu, aby podnieść świadomość w zakresie kluczowej roli diagnostyki w tym temacie i obejrzeć znakomite zdjęcia wykonane przez świdnickie studio fotograficzne.