4.02.2024 – koncert “Let’s celebrate!”

Serdecznie zapraszamy na urodzinowy koncert “Let’s celebrate” sekcji wokalnej The MOKiS Family w stylu lat 70-tych!

Już 4 lutego 2024r. o godzinie 17:30 w Teatrze Robotniczym rozpęta się prawdziwe disco inferno! A wszystko za sprawą sekcji wokalnej “The MOKiS Family” działającej od roku przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie.

Młodzi wokaliści pod kierownictwem Aleksandry Napierajczyk zaprezentują na scenie największe zagraniczne przeboje disco lat 70-tych. Wykonają utwory takich zespołów jak: Earth, Wind & Fire, Kool and the Gang czy Michael Zager Band. Koncert uświetnią specjalne występy taneczne w wykonaniu tancerzy Kuba Dance Studio, a w klimat disco wprowadzą widzów przygotowane na tę okazję dekoracje. Let’s celebrate!

Wstęp wolny!

Przed koncertem będzie miała miejsce zbiórka pieniężna na bielawian poszkodowanych w pożarze budynku przy ul. Bolesława Chrobrego w Bielawie. Zbiórkę przeprowadzą wolontariusze Parafialnego Oddziału “Caritas” w Bielawie.