ZMIANA w repertuarze Mini-NMF!

Uwaga! Nastąpiła zmiana jednego z filmów w repertuarze Mini Nocnego Maratonu Filmowego w Kinie MOKiS w Bielawie!

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych podczas maratonu nie zostanie wyświetlony film „Masakra w Halloween” (ang. „Terrifier”), czyli pierwsza część serii filmów grozy, których bohaterem jest przerażający klaun Art. Powodem są problemy techniczne na linii producent-dystrybutor.

Poniżej prezentujemy komunikat, jaki otrzymaliśmy od dystrybutora:

„Niestety w ramach MARATONU nie może być wyświetlany film MASAKRA W HALLOWEEN (pierwsza część TERRIFIER). Przykro nam, ale niestety właściciel praw do pierwszej części filmu Terrifier poinformował nas, że nie zdoła dostarczyć na czas kinowego DCP, przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.”

W związku z powyższym, w miejsce obrazu „Masakra w Halloween” zostanie wyświetlona produkcja pt. „Narodziny zła” (ang. „The Lair”) z 2022 roku. Jest to film, który nie będzie wyświetlany w kinach, w związku z czym to jedyna możliwość obejrzenia go na wielkim ekranie. Mamy nadzieję, że ta zmiana przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom kina grozy i będzie stanowiła godne zastępstwo dla klauna Arta.

Pragniemy przeprosić za zaistniałą sytuację i wszystkich tych, którzy w związku z tym będą chcieli zwrócić zakupione bilety, zapraszamy do kontaktu mailowego: kino@mokisbielawa.pl