Seans kina plenerowego – NA NOŻE

Już w maju rozpoczynamy pierwsze seanse kina plenerowego w Bielawie!

29 maja odbędzie się pierwszy seans kina plenerowego w tym roku. Cykl spotkań filmowych “pod chmurką” zainicjuje projekcja czarnej komedii pt. “Na noże”, w której występują gwiazdy takie jak: Daniel Craig, Toni Collette, Jamie Lee Curtis czy Chris Evans.

Seans odbędzie się tradycyjnie w Parku Miejskim w Bielawie, przy kawiarni EKO CAFE, o godzinie 21:30. Wstęp bezpłatny.

W tym roku w ramach seansów plenerowych będziemy gościć nie tylko w Parku Miejskim – chcąc zapewnić jak największy dostęp do spotkań z X muzą, w kolejnych miesiącach projekcje filmowe będzie można obejrzeć na plaży Jeziora Bielawskiego oraz w Parku Integracji Międzypokoleniowej przy ul. kmdra Frankowskiego.

Od 25 czerwca, tj. po rozpoczęciu wakacji przez młodzież szkolną, w tygodniu będą odbywały się 2 seanse: jeden w piątek, a jeden w sobotę. W pierwszej połowie czerwca przedstawimy mieszkańcom Bielawy listę ok. 30 propozycji filmowych, udostępnionych przez dystrybutorów do prezentacji plenerowej. Z tych 30 propozycji, drogą głosowania na Facebooku, zostanie wyłonione 20 tytułów, które to zostaną zaprezentowane publiczności w ramach plenerowych seansów wakacyjnych. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco profilu MOKiS na Facebooku, gdzie będą pojawiały się szczegóły dotyczące kina plenerowego i innych działań kulturalnych w okresie wakacyjnym.