Bielawski Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy wystawców do udziału w corocznym Bielawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym!

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie rozpoczyna przygotowania do organizacji Bielawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 10 grudnia (niedziela) w godzinach 12:00 – 19:00 na Placu Wolności (Rynek) w Bielawie. Zapraszamy do współpracy wystawców, w szczególności rękodzielników, szkoły, organizacje pozarządowe, przedsiębiorców oraz mieszkańców Bielawy. Jarmark połączony będzie z V Targami Rarytasów Regionalnych, podczas których zaopatrzyć będzie się można w mięsiwa, sery, miody, wino regionalne itp., itd.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i przesyłanie wypełnionej Karty Zgłoszeniowej do 27 listopada 2023 r. na adres biuro@mokisbielawa.pl. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną pod numerem: +48 74 8333 007.

Nadesłane oferty posłużą do wyboru najatrakcyjniejszych wystawców na tegoroczny Jarmark. Preferowani są wystawcy oferujący asortyment i potrawy nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. Pod uwagę będzie brana jakość, atrakcyjność i różnorodność oferty.

Regulamin Bielawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego: >>KLIKNIJ<<
Karta zgłoszeniowa: >>KLIKNIJ<<