7.08.2021 – koncert zespołu KONIEC ŚWIATA

Już 7 sierpnia zapraszamy wszystkich na koncert zespołu Koniec Świata, który odbędzie się w ramach “Dnia z Regałowiskiem”.

Chcąc zaakcentować i symbolicznie uczcić termin, w którym co roku odbywał się Festiwal Regałowisko (w tym roku przełożony w związku z pandemią), serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w projekcie “Dzień z Regałowiskiem”.

W ramach eventu w ciągu dnia będą miały miejsce: warsztaty taneczne “Zumba w rytmach reggae”, animacje plastyczne w klimacie reggae Stowarzyszenia AGAMA oraz konkurs “Bramki po Jamajsku”. W działaniach animacyjnych i konkursie będzie można wziąć udział zupełnie bezpłatnie, w godzinach od 12:00 do 14:00 na Jeziorze Bielawskim, a od 15:00 do 17:00 w Parku Miejskim. Dodatkowo, Eko Cafe w Parku Miejskim zaprasza przez cały dzień na specjalnie przygotowane LODY REGGAE w atrakcyjnej cenie.

Zwieńczeniem dnia będzie koncert, który rozpocznie się o godzinie 18:00 na dziedzińcu przy Teatrze Robotniczym. W ramach wydarzenia wystąpią: lokalny artysta Jakub “Bukaj” Cajzner (support) oraz zespół KONIEC ŚWIATA. Cena biletu na koncert to 20 złotych, do nabycia w kasie MOKiS, przed samą imprezą oraz przez internet: >>KLIKNIJ<<

Po koncercie zapraszamy wszystkich do pozostania na terenie dziedzińca, bowiem w ramach letniego kina plenerowego zostanie tam wyświetlony film pt. “Serce Jamajki”. Seans rozpocznie się o godzinie 21:30. Wstęp bezpłatny.

W przypadku niepogody, koncert oraz projekcja filmu zostaną przeniesione do budynku Teatru Robotniczego.