6.06.2023 – spektakl “W małym dworku”

Serdecznie zapraszamy na spektakl “W małym dworku” w wykonaniu młodzieży z powiatu dzierżoniowskiego!

6.06.2023 r. o godz. 18:00 na deskach Teatru Robotniczego w Bielawie odbędzie się spektakl “W małym dworku” – adaptacja sztuki o tym samym tytule autorstwa Stanisława Ignacego Witkiewicza (Witkacego).

Uczniowie klasy drugiej o profilu humanistycznym I Liceum Ogólnokształcącego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie, pod czujnym okiem aktora i reżysera Teatru Polskiego z Wrocławia – Jakuba Grębskiego, w brawurowy sposób odkryli na nowo tekst dramatu awangardowego.

Niespodziewane zwroty akcji, efekty specjalne i doskonale dobrana muzyka oddają klimat dramatu, w którym mieszają się zjawiska nadprzyrodzone z cierpieniem, stratą, rozpustą i wyobcowaniem.

Koszt biletu na spektakl to jedynie symboliczne 5 złotych – do kupienia w kasie MOKiS lub przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Serdecznie zapraszamy!