31.10.2022 – trwa sprzedaż biletów na NMF

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D w Bielawie!

Jak co roku, maraton odbędzie się 31 października 2022 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19a (Teatr Robotniczy). Wyświetlanie filmów rozpocznie się o godzinie 20:00. Cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy!

W przerwach pomiędzy filmami uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty sklepiku, który podczas Maratonu będzie serwował napoje oraz przekąski. Do kupienia będą między innymi popcorn, nachosy i tosty, a do picia kawa i herbata za symboliczną kwotę oraz zimne napoje. W nastrój przejmującej grozy wprowadzą widzów odpowiednie dekoracje przygotowywane przez pracowników MOKIS.

Bilety można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet: >>KLIKNIJ<<

Serdecznie zapraszamy!

Zapowiedź Nocnego Maratonu Filmowego 2022 w Bielawie

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:

1. EGZORCYZMY SIOSTRY ANN (2022)

Siostra Anna jest przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Jej mistrz i mentor, pozwala jej uczestniczyć w procesie szkolenia egzorcystów z pozycji obserwatorki. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Jest on zbyt potężnym przeciwnikiem dla początkujących egzorcystów, ich dusze stają się dla niego łatwym łupem. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna.

2. SMAKOSZ: ODRODZENIE (2022)

Zmuszona do podróży ze swoim chłopakiem Laine zaczyna doświadczać przeczuć związanych z miejską legendą o Smakoszu. Dziewczyna wierzy, że zostało wezwane coś nadprzyrodzonego – i że jest w centrum tego wszystkiego.

3. NIE PATRZ W DÓŁ (2022)

Dwie przyjaciółki, Becky i Hunter, wspinają się po maszcie radiowym. Podczas nieudanej próby zejścia zostają uwięzione na jego szczycie. Kobiety muszą zebrać w sobie całą swą odwagę i siłę, aby bezpiecznie wrócić do domu – lub zginąć, próbując.