3.12.2022 – Mini Nocny Maraton Filmowy

Serdecznie zapraszamy na mały koszmar przed świętami, czyli Mini Nocny Maraton Filmowy!

Za nami ledwo Halloween, a Boże Narodzenie już tuż-tuż – w kinach premiera nowej części „Listów do M.”, w witrynach sklepowych pojawiają się bombki i choinki. Atmosfera świąteczna powoli bierze wszystkich w swoją moc… A my, przekornie, zapraszamy Was na jeszcze jeden mały koszmar przed świętami!

Już 3 grudnia 2022 w dużej sali kinowej przy ul. Piastowskiej 19a (Teatr Robotniczy) odbędzie się Mini Nocny Maraton Filmowy! Wyświetlone zostaną dwie szczególne produkcje. Projekcja rozpocznie się o godzinie 20:00. Cena biletu to 24 złote za oba filmy!

Podczas maratonu zostaną zaprezentowane obrazy, o których jest ostatnio wyjątkowo głośno: „Terrifier” i „Terrifier 2”. Pierwsza część serii, w Polsce występująca pod tytułem „Masakra w Halloween”, pojawia się w kinach w naszym kraju po raz pierwszy – w momencie premiery film otrzymał mocno ograniczoną dystrybucję i nie trafił do kin w Europie. Nie przeszkodziło mu to jednak w zebraniu fantastycznych opinii i zbudowaniu ogromnej popularności wśród wielbicieli horrorów.

Sukces pierwszego „Terrifiera” okazał się tak duży, że twórca pokusił się o realizację sequela, który już cieszy się opinią jednego z najbardziej krwawych i brutalnych filmów gore ostatnich lat. „Terrifier 2” nie jest filmem dla widzów o słabych nerwach! Film swoją premierę w Polsce będzie miał dopiero 23 grudnia pod nazwą „Terrifier 2. Masakra w Święta”. Mini Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS to wyjątkowa szansa, żeby zobaczyć go przedpremierowo – już 3 grudnia!

Podczas seansów widzowie będą mogli skorzystać z oferty sklepiku, który podczas Maratonu będzie serwował napoje ciepłe i zimne oraz przekąski, takie jak nachosy, popcorn czy też tosty.

Bilety można zakupić w kasie MOKiS lub przez internet: >>KLIKNIJ<<

Opisy filmów, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:

1. MASAKRA W HALLOWEEN (TERRIFIER)

Tara i Dawn wracają późną nocą z halloweenowej imprezy. Dziewczęta postanawiają zatrzymać się w pizzerii. Ich posiłek zostaje niespodziewanie zakłócony, gdy do lokalu wkracza wysoka postać odziana w przerażający kostium klauna. Dawn kpi sobie z tajemniczego przebierańca i robi mu zdjęcia telefonem. Chwilę później ekscentryczny klient zostaje wyrzucony przez właściciela restauracji. Gdy bohaterki wracają z powrotem do samochodu okazuje się, że jego opony są przebite, a od spikera w radiu dowiadują się, że cały personel pizzerii, którą przed momentem opuściły, został bestialsko zabity przez psychopatę w przebraniu klauna. To dopiero początek przerażającego koszmaru dziewczyn.

2. TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA (TERRIFIER 2)

Wraca najbardziej przerażający klaun w historii horroru! Cudem udało mu się przeżyć masakrę, którą zgotował bohaterom pierwszej części. I jest jeszcze bardziej spragniony bólu i wrzasków swoich ofiar. Nadchodzi Halloween, a on ma kostium jak żaden inny. Tym razem sterroryzuje przebraną za anielską wojowniczkę nastoletnią Siennę, jej rodzinę i przyjaciół. Będzie krwawo, ohydnie i brutalnie, bo “Terrifier 2” nie zna żadnych granic. Ani w ukazywaniu obrazowej przemocy, ani w rozładowywaniu napięcia chorym poczuciem humoru Arta The Clowna, przy którym Pennywise wydaje się zahukanym przyjemniaczkiem, niewinną igraszką. na jego szczycie.