25.03.2023 – Marcin Daniec Show

Zapraszamy na spotkanie z jednym z najlepszych polskich komików – Marcin Daniec Show!

Już 25 marca o godzinie 19:00 na deskach Teatru Robotniczego odbędzie się występ Marcina Dańca – jednego z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu.

Marcin Daniec od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”, które gromadzą przez telewizorami rekordową publiczność. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2. Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody. Marcin Daniec głosami czytelników „Tele-Tygodnia” został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”. Nic dziwnego, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

Cena biletu to odpowiednio 75 zł za miejsce w I strefie (rzędy od 1 do 10) oraz 50 zł w strefie II (rzędy od 11 do 22). Bilety do nabycia w kasie MOKiS lub przez Internet: >>KLIKNIJ<<