KONKURS FOTOGRAFICZNY "KULTURALNE DZIECKO"

Nadchodzi Dzień Dziecka, w związku z czym ogłaszamy dla najmłodszych specjalny konkurs - "Kulturalne dziecko"!

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu i prosimy o zapoznanie się z nim. Najważniejsze informacje zawarte są na plakacie. Zwracamy uwagę, by zgodnie z zasadami konkursu wysyłać tylko JEDNO, wybrane przez Państwa zdjęcie.

REGULAMIN - KLIKNIJ TUTAJ

Do zdjęcia prosimy dołączyć zdjęcie lub skan wypełnionego i podpisanego oświadczenia o zgodzie na wykorzystanie danych i wizerunku młodych uczestników - bez tego nie możemy opublikować listy nagrodzonych ani zwycięskich prac.

OŚWIADCZENIE - KLIKNIJ TUTAJ