KOLEJ WRACA DO BIELAWY!
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu - Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Burmistrz Bielawy i Koleje Dolnośląskie zapraszają na Teatralno-muzyczne wydarzenie kulturalne!
Zapraszamy 14 grudnia na spektakl Teatru Prawdziwego "Pielgrzymi", który odbędzie się na peronie stacji Bielawa Zachodnia przy ul. Sienkiewicza. Po spektaklu, specjalna drezyna ( za darmo ) będzie wozić chętnych mieszkańców, a na tych, którzy skorzystają z przejażdżki lub będą na nią oczekiwać, będą przygotowane "kolejowe kiełbaski" z grilla i ciepłe napoje ( również za darmo ). Natomiast w niedzielę na bielawskim rynku, poza oficjalnymi uroczystościami odbędzie się koncert MALEO REGGAE ROCKERS. To specjalny ukłon w stronę długoletniej współpracy z Kolejami Dolnośląskimi przy okazji festiwalu Regałowisko, kiedy organizowano przejazdy kolejowe pod nazwą "Pociąg do reggae".

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

ZAPRASZAMY!