MOKiS zaprasza do udziału w konkursie "Domowe śpiewanie".

Sytuacja jaka teraz nastała, zmusza dzieci i dorosłych do pozostawania w domu. Mamy propozycję aby ten czas poświęcić również na rozrywkę połączoną z rywalizacją. Zapraszamy do udziału w konkursie wokalnym, ale nie takim standardowym jak wszystkie! Otóż Bielawa ma "swoją" piosenkę napisaną w latach 50. XX wieku. Można tę piosenkę znaleźć w serwisie Youtube. Od dzisiaj jest również wersja karaoke tej piosenki :) Konkurs polega na tym, aby nagrać filmik jak śpiewacie tą piosenkę. Ważna jest nie tylko jakość śpiewania, ale także wyraz artystyczny, całość prezentacji ( stroje, rekwizyty itp. ) oczywiście TYLKO w warunkach domowych. Można śpiewać solo i grupowo ( znaczy rodzinnie, zgodnie z zaleceniami ). Na najlepsze prezentacje czekają baaardzo atrakcyjne nagrody finansowe :) . UWAGA! Nagradzamy osobno w kategorii Pań jak i Panów, osobno w kategorii dzieci i młodzieży ( do lat 25 ) , oraz osoby dorosłe i seniorzy ( powyżej lat 25 ). Filmiki wstawiajcie na swoje profile FB, oznaczcie na nich Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie ( wtedy już będziemy wiedzieć, że jest zamieszczony ) i przesyłacie do nas linki tych filmików, a my je będziemy udostępniać na profilu MOKiS. Prezentacje będzie oceniać jury wytypowane przez MOKiS, ale użytkownicy fb będą mogli lajkować filmiki co też może mieć wpływ na ogólną ocenę prezentacji.

To do dzieła! :)
Na filmy czekamy do 15 kwietnia 2020 r.

Link do wersji karaoke:

Link do oryginału żeby móc się uczyć: