De Alexandre de la Patellière & Matthieu Delaporte

KOLACJA POŻEGNALNA

Jak pozbyć się najlepszych przyjaciół?

Nic prostszego, wystarczy zaprosić ich do siebie do domu na wystawną kolację przy świecach, z ich ulubioną muzyka w tle, z ich ulubionymi potrawami i przepysznym winem, które uwielbiają. Uśmiechać się do nich uroczo, wprawiać ich w doskonały nastrój i rozmawiać z nimi na tematy, które ich przyjemnie zajmują.

Po prostu przemiły i niezapomniany wieczór. Oczywiście nie należy ich nigdy uprzedzać, że to wasze ostatnie wspólne spotkanie…

Prawdziwie cudowny przepis na…wielką katastrofę towarzyską…, która jak się można domyślić, w naszym spektaklu miała miejsce.

Kolacja pożegnalna to komedia, która rozbawi widza do łez. Inteligentne dialogi okraszone kreacjami aktorów oraz piękna dekoracja zabiorą widza na… Kolację pożegnalną J

Obsada:Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior,Piotr Gąsowski

Tłumaczenie – Witold Stefaniak
Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz
Scenografia – Wojciech Stefaniak
Spektakl dla widzów od 15 roku życia.
Czas trwania spektaklu 120 minut