Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w internetowym konkursie recytatorskim "STROFY W SIECI ZŁAPANE" organizowanym w ramach cyklu konkursów internetowych "ŚWIĄTECZNIE-RODZINNIE-BEZPIECZNIE".

Konkurs recytatorski odbywa się w wersji online - bez wychodzenia z domu, bez scenicznej tremy! Wystarczy nagrać film z recytacją dwóch wierszy autorów wskazanych w regulaminie i wysłać mailem do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie. Filmy należy przesyłać w terminie 30.11-15.12.2020 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W mailu należy przesłać również skan lub zdjęcie podpisanego oświadczenia o zgodzie na wykorzystanie danych osobowych, do pobrania TUTAJ.

Regulamin konkursu wraz z listą autorów do wyboru TUTAJ.