WOŚP W BIELAWIE

Oj czasu mało a do zrobienia dużo, czyli;

Wolontariusze zbierają na ulicach Bielawy do godziny 13.00. Kochani wyjdźcie z domu i wspomóżcie nasze najmłodsze pokolenie.

Od godziny 15-tej zaczynamy wielkie granie w naszym Teatrze Robotniczym, gdzie :

Programem artystycznym przywitają nas pełne uroku przedszkolaki.

Potem swoje pięć minut na scenie będzie miała młodzież szkolna oraz grupa „Cheer”

Godzina 17.30  to czas na wręczenie Orderu Wielkiego Serca.

O godzinie 17.45 na podróż po Europie zapraszają Poloneziaki. Tańcząc i śpiewając odwiedzimy kilkanaście krajów starego kontynentu.

Wszystkie programy artystyczne rozdzielać będą liczne „licytacje” bardzo atrakcyjnych przedmiotów i wydarzeń.

Do tego zachęcamy do degustacji przepysznych wypieków mam wolontariuszy, bigosu z Gastronomii „Zasisze” oraz grochówki z Gastronomii „Sąsiadka”. Będzie też inna niespodzianka kulinarna.

Jeżeli zapragniecie upamiętnić Wasz udział w 27 Finale WOŚP W Bielawie dobrym miejscem do uczynienia tego będzie ścianka, bo w dniu Orkiestry każdy jest celebrytą.

No i w końcu cóż będzie można zdobyć poprzez zaoferowanie najwyższej kwoty zakupu:

- oryginalna piłka nożna klubu FC Barcelona  (ok. godz. 17.15)

- oficjalna oryginalna piłka nożna ostatniego mundialu w Rosji ( ok. godz. 18.00)

- wielkoorkiestrowe koszulki, kubki, poduszki, smyczki, breloczki, kalendarz, zegar ścienny, notes itp.

- usługi kosmetyczne, sportowe i inne, jakie zaoferują nam nasi bielawscy darczyńcy.

Ogłoszenie naszego bielawskiego wyniku zbiórki nastąpi około godziny 20.30.

Czekamy na Was!

Od godziny 15:00 do 20:00 będzie DZIEŃ DAWCY SZPIKU - każda pomoc jest ważna!!!