Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki

facebook_page_plugin

Ochrona Danych Osobowych

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" - trzecia część kultowej komedii – od 25 stycznia na ekranie bielawskiego kina MOKiS.  Postaci doskonale znane z poprzednich części i plejada gwiazd w zupełnie nowych rolach: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzyneczka, Katarzyna Łaniewska i Anna Mucha.

Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? O tym opowiada "Kogel Mogel 3"? W filmie główna bohaterka Kasia, nadal mieszka w swojej wsi Brzózki. Niespodziewanie do kraju wraca jej syn, Nikodem Rozbicki. Szybko pakuje się w kłopoty.

W tym samym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska, która stała się celebrytką, wydaje kontrowersyjną książkę. Jej mąż i córka buntują się i uciekają z domu. Jadą do Piotrusia, który wiedzie dziś wygodne życie u boku żony. Następnie ruszają w nieznane…… Co dzieje się później - przekonamy się w kinach, ale możecie być pewni, że szykuje się masa dobrej zabawy.

Odpowiedzi na te pytania widzowie znajdą w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej (scenariusz), Kordiana Piwowarskiego (reżyseria).

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=aCcY0z-AnJU

MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3

Premiera

Kino MOKIS

25 – 27.01.2019 godzina 1800 I 2000

piatek i  sobota – duża sala
niedziela – mała sala
Premiera: 25.01.2019
Produkcja: Polska
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 100 min.
Reżyser: Kordian Piwowarski
Scenariusz: Ilona Łepkowska

BIP

 Biuletyn Informacji Publicznej