KOLEJNA BAJKOWA NIEDZIELA.
Zapraszamy na znakomity spektakl w wykonaniu Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry ( Cieplice ) "Królewna z drewna". To opowieść o małej psotnej sosence, córce królewskiej pary,
która zmuszona jest wyruszyć w głąb ciemnego lasu, aby uratować swoich rodziców i wszystkie drzewa przed straszliwym niebezpieczeństwem. Przeżywa przy tym wiele niebezpiecznych przygód.
Piękna scenografia, duże lalki, efekty świetlne i gra aktorska mogą pozostawić niesamowite wrażenia. Spektakl odbędzie się w niedzielę 8 grudnia, tak więc bilet kupiony na spektakl może być
znakomitym uzupełnieniem prezentu mikołajowego.
Bilety już w sprzedaży w kasie MOKiS lub poprzez internet