Już 4 stycznia ruszają Ferie 2021 - edycja online!

W tym roku, ze względu na obostrzenia, Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie proponuje na ferie formę głównie konkursową. Mamy dla Was aż 3 propozycje na spędzenie czasu wolnego od szkoły:

1. Domowy Konkurs Teatralny
Konkurs na najlepiej przygotowane przedstawienie z wykorzystaniem materiałów zamieszczonych na stronie www.siecwdomu.mokisbielawa.pl . W konkursie mogą wziąć udział pojedyncze osoby, duety lub grupy maksymalnie 3-osobowe. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia, która dołączona jest do regulaminu konkursu oraz oświadczenie o zgodzie na wykorzystanie wizerunku podpisane przez rodzica. Do wygrania aż 900 złotych za pierwsze miejsce!

Regulamin konkursu: KLIK
Konkurs - oświadczenie do wypełnienia: KLIK

2. Feryjna gra terenowa SKARB BIELAWSKICH KRASNALI
Zabawa dla uczniów bielawskich szkół, którzy mieszkają w Bielawie. Limit wiekowy to 9-15 lat. W grze należy brać udział indywidualnie (możliwa pomoc rodzica dla najmłodszych uczestników). Aby wziąć udział w grze należy przesłać oświadczenie o zgodzie na wykorzystanie wizerunku podpisane przez rodzica. Dla najlepszego poszukiwacza nagroda w wysokości 800 złotych!

Regulamin gry terenowej: KLIK
Konkurs - oświadczenie do wypełnienia: KLIK

3. Bajkowy teledysk
W czasie ferii MOKiS będzie realizował zdjęcia do bajkowego teledysku. Osoby w wieku szkolnym, które chcą wziąć udział w nagraniach, prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości na FB MOKiS-u. Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę rodzica na występ w teledysku. Po zgłoszeniu prześlemy szczegółowe instrukcje!

Teledysk - oświadczenie do wypełnienia: KLIK