Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII otwartym konkursie ozdób choinkowych i świątecznych w wersji online!

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego. Prace będą przyjmowane w dwóch kategoriach: ozdoba choinkowa wisząca oraz ozdoba świąteczna stołowa / stroik.

W tym roku, ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, konkurs odbywa się przez internet. Co to oznacza?
Zamiast przynoszenia prac w formie fizycznej, należy przesłać 4 zdjęcia wykonanej własnoręcznie ozdoby (z 4 różnych stron) oraz min. 6 zdjęć lub krótki film dokumentujący proces twórczy wykonywania pracy konkursowej. Fotografie i nagrania należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z dołączonym zdjęciem lub skanem podpisanego oświadczenia o zgodzie na wykorzystanie danych osobowych - do pobrania TUTAJ. Termin nadsyłania prac upływa 17 grudnia 2020 roku.

Konkurs odbywa się w ramach cyklu internetowych konkursów "ŚWIĄTECZNIE-RODZINNIE-BEZPIECZNIE".