Galeria w holu Teatru Robotniczego ponownie otwarta w obostrzeniach epidemiologicznych.

Zapraszamy na wystawę  obrazów Marka Cieśli pn. Fantasmagorie, której wernisaż odbył się w dniu 8 marca br. Ekspozycja została zamknięta 13 marca
w związku z zawieszeniem działalności instytucji kultury. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć wystawę zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00-15.00. Szczegóły odwiedzin na plakacie m.in. Wejście od podwórka po naciśnięciu dzwonka. Osoba odwiedzająca musi mieć osłonięty
nos i usta, zdezynfekować ręce za pomocą płynu zaraz po wejściu, zachować dystans (2m) pomiędzy innymi zwiedzającymi, nie dotykać eksponatów.
Ponadto informujemy, że przestrzeń wystawiennicza Galerii  jest dezynfekowana i ozonowana codziennie. Jednocześnie w sali wystawowej mogą
przebywać 4 osoby. Pamiętaj! Jeżeli jesteś chory, źle się czujesz – nie wchodź na teren galerii i nie narażaj innych użytkowników.

Wystawa czynna do 27 maja 2020.

Materiał video z otwarcia wystawy: https://www.youtube.com/watch?v=BKhUtamcr6A&feature=emb_logo