Festiwal Nutka przeniesiony do cyberprzestrzeni.

Informujemy, że zaplanowany na wiosnę br. festiwal Dolnośląska Nutka 2020 przenosimy do cyberprzestrzeni.

Młodzi artyści, chcąc wziąć udział w tym wydarzeniu, zobowiązani będą do amatorskiego nagrania swojego wykonania, a następnie zamieszczenia go,
w terminie do 31.V.2020 r., w serwisie YouTube.

Proces wyłonienia zwycięzców będzie składał się z 2 etapów.
Wstępnej selekcji, w terminie do 10.VI.br., dokona, powołana przez Organizatora Festiwalu Komisja Artystyczna, która wyłoni 125 uczestników konkursu głównego.

Następnie do pracy przystąpi jury festiwalu, do którego będą należały ostateczne rozstrzygnięcia.
Skład osobowy tego zacnego ciała pozostał bez zmian, co oznacza, że przesłuchań dokonają:

1. Joanna Horodko
  2. Lanberry – Małgorzata Uściłowska
  3. Jacek Jagłowski
  4. Artur Orzech

Ogłoszenie ostatecznych wyników zaplanowano na 30.VI.2020 r.

Zmodyfikowany regulamin Dolnośląskiej Nutki dostępny na stronie internetowej Festiwalu.

Serdecznie zapraszam do zabawy