Miejski Ośrodek Kultury i SztukiErato

Słowo "poezja" pojawiło się kilka razy... Bo choć podróżujemy różnymi pociągami, dążymy przecież do jednego celu - poezji śpiewanej...A w podróży jesteśmy przecież wszyscy..."

zobacz

Kapela bielawska

Zespół rozpoczął działalność jesienią 2011 roku. Zespół kultywuje bielawskie tradycje zespołów wywodzących się z Teatru Robotniczego i późniejszej Bielawskiej Ferajny.

zobacz

MokisFilm

Od kilku lat działa w MOKiS sekcja filmowa MOKiSFilm. Ma na koncie kilka niezależnych (amatorskich) produkcji, które prezentowane były na festiwalach ogólnopolskich oraz podczas pokazów specjalnych.

zobacz

Bilety on line

Kup bilet przez internet. W naszych kasach zapłacisz kartą oraz telefonem komórkowym przez aplikację BLIK

Kupuję
facebook_page_plugin

Ochrona Danych Osobowych

OŚWIADCZENIE

W związku z decyzją rządu o zawieszeniu działalności placówek kulturalnych w terminie 12-25.03 informujemy, że w tym okresie seanse filmowe w kinie MOKiS począwszy od dnia jutrzejszego NIE ODBĘDĄ SIĘ.

Zajęcia amatorskich sekcji kulturalnych i zespołów artystycznych działających przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki również zostają ZAWIESZONE na czas dwóch tygodni.

Na grafice poniżej zaprezentowane są nowe daty wydarzeń, które nie mogły się odbyć z powodu kwarantanny. Zakupione już bilety obowiązują na nowe terminy.

Możliwy jest zwrot biletów zakupionych do kina, na koncert, czy inne wydarzenie. Bilety kupione w kasie MOKiS podlegają zwrotom wyłącznie za okazaniem paragonu, który jest dowodem zakupu, natomiast w przypadku biletów zakupionych online szczegóły dotyczące zwrotu biletów znajdują się na stronach internetowych poszczególnych bileterii.

BIP

 Biuletyn Informacji Publicznej