Miejski Ośrodek Kultury i SztukiErato

Słowo "poezja" pojawiło się kilka razy... Bo choć podróżujemy różnymi pociągami, dążymy przecież do jednego celu - poezji śpiewanej...A w podróży jesteśmy przecież wszyscy..."

zobacz

Kapela bielawska

Zespół rozpoczął działalność jesienią 2011 roku. Zespół kultywuje bielawskie tradycje zespołów wywodzących się z Teatru Robotniczego i późniejszej Bielawskiej Ferajny.

zobacz

MokisFilm

Od kilku lat działa w MOKiS sekcja filmowa MOKiSFilm. Ma na koncie kilka niezależnych (amatorskich) produkcji, które prezentowane były na festiwalach ogólnopolskich oraz podczas pokazów specjalnych.

zobacz

Bilety on line

Kup bilet przez internet. W naszych kasach zapłacisz kartą oraz telefonem komórkowym przez aplikację BLIK

Kupuję
facebook_page_plugin

Ochrona Danych Osobowych

KOLEJNA BAJKOWA NIEDZIELA.
Zapraszamy na znakomity spektakl w wykonaniu Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry ( Cieplice ) "Królewna z drewna". To opowieść o małej psotnej sosence, córce królewskiej pary,
która zmuszona jest wyruszyć w głąb ciemnego lasu, aby uratować swoich rodziców i wszystkie drzewa przed straszliwym niebezpieczeństwem. Przeżywa przy tym wiele niebezpiecznych przygód.
Piękna scenografia, duże lalki, efekty świetlne i gra aktorska mogą pozostawić niesamowite wrażenia. Spektakl odbędzie się w niedzielę 8 grudnia, tak więc bilet kupiony na spektakl może być
znakomitym uzupełnieniem prezentu mikołajowego.
Bilety już w sprzedaży w kasie MOKiS lub poprzez internet
https://ekobilet.pl/…/krolewna-z-…/388519-bilety-na-spektakl

BIP

 Biuletyn Informacji Publicznej