Ogólnopolski Festiwal Piosenek Eleni "Po słonecznej stronie życia" odbędzie się w dniach 11-13.10.2019 skierowany jest do młodych wokalistów. Na konkursie prezentowane będą tylko piosenki Eleni - znakomitej wokalistki urodzonej w Bielewie, gdzie uczyła się i stawiała swoje pierwsze sceniczne kroki. Festiwal organizuje Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie przy współpracy z Bielawską Agencją Rozwoju Lokalnego.

Karta zgłoszenia

Bieżące informacje związane z Festiwalem można śledzić na oficjalnym fanpage'u konkursu na Facebooku, który jest dostępny TUTAJ.

PARTNEREM WYDARZENIA są: