Miejski Ośrodek Kultury i SztukiErato

Słowo "poezja" pojawiło się kilka razy... Bo choć podróżujemy różnymi pociągami, dążymy przecież do jednego celu - poezji śpiewanej...A w podróży jesteśmy przecież wszyscy..."

zobacz

Kapela bielawska

Zespół rozpoczął działalność jesienią 2011 roku. Zespół kultywuje bielawskie tradycje zespołów wywodzących się z Teatru Robotniczego i późniejszej Bielawskiej Ferajny.

zobacz

MokisFilm

Od kilku lat działa w MOKiS sekcja filmowa MOKiSFilm. Ma na koncie kilka niezależnych (amatorskich) produkcji, które prezentowane były na festiwalach ogólnopolskich oraz podczas pokazów specjalnych.

zobacz

Bilety on line

Kup bilet przez internet. W naszych kasach zapłacisz kartą oraz telefonem komórkowym przez aplikację BLIK

Kupuję
facebook_page_plugin

Ochrona Danych Osobowych

Ogólnopolski Festiwal Piosenek Eleni "Po słonecznej stronie życia" odbędzie się w dniach 11-13.10.2019 skierowany jest do młodych wokalistów. Na konkursie prezentowane będą tylko piosenki Eleni - znakomitej wokalistki urodzonej w Bielewie, gdzie uczyła się i stawiała swoje pierwsze sceniczne kroki. Festiwal organizuje Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie przy współpracy z Bielawską Agencją Rozwoju Lokalnego.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

 

Bieżące informacje związane z Festiwalem można śledzić na oficjalnym fanpage'u konkursu na Facebooku, który jest dostępny TUTAJ.

 PARTNEREM WYDARZENIA są:

BIP

 Biuletyn Informacji Publicznej