Miejski Ośrodek Kultury i SztukiErato

Słowo "poezja" pojawiło się kilka razy... Bo choć podróżujemy różnymi pociągami, dążymy przecież do jednego celu - poezji śpiewanej...A w podróży jesteśmy przecież wszyscy..."

zobacz

Kapela bielawska

Zespół rozpoczął działalność jesienią 2011 roku. Zespół kultywuje bielawskie tradycje zespołów wywodzących się z Teatru Robotniczego i późniejszej Bielawskiej Ferajny.

zobacz

MokisFilm

Od kilku lat działa w MOKiS sekcja filmowa MOKiSFilm. Ma na koncie kilka niezależnych (amatorskich) produkcji, które prezentowane były na festiwalach ogólnopolskich oraz podczas pokazów specjalnych.

zobacz

Bilety on line

Kup bilet przez internet. W naszych kasach zapłacisz kartą oraz telefonem komórkowym przez aplikację BLIK

Kupuję
facebook_page_plugin

Ochrona Danych Osobowych

Już po raz czternasty w sali Teatru Robotniczego obył się koncert  pt.„Kwiatek dla Ewy”. Na scenie, wystąpili znani i mniej znani panowie, nie tylko z Bielawy, a ich prezentacje artystyczne były „ukłonem” dla pań z okazji przypadającego w tym dniu Międzynarodowego Dnia Kobiet. Program koncertu był bardzo urozmaicony od Kofty po przeboje muzyki pop.

Prezentacje sceniczne otworzył tego dnia dyrektor Mokisu Jan Gładysz, który po złożeniu w imieniu wszystkich wykonawców życzeń dla pań wykonał utwór „Jej Portret”. Pozostali wykonawcy występowali solo, w duetach i zespołowo. Nie zabrakło tradycyjnego konkursu sms-owego z nagrodą - zaproszeniem na kolację „Dla Dwojga" ufundowaną przez bar RABARBAR w Bielawie.

Wśród piątkowych wykonawców znaleźli się: radni Rady Miejskiej, Rafał Kuśmierek, Krzysztof Możejko i  Jarosław Florczak. „Bielawscy rewelersi” czyli  męski filar zespołu „Czerwona Jarzębina”, Wacław Wiliński  i  Ireneusz Lutz oraz Kapela Bielawska.  Specjalne pokazy „Światło i dźwięk” z użyciem żywego ognia i laserów zaprezentował Rafał Smoliński. Publiczność, której większość stanowiły oczywiście panie, bardzo gorąco przyjęła koncert.

BIP

 Biuletyn Informacji Publicznej