Legenda polskiego rocka w Bielawie

Serdecznie zapraszamy na akustyczny koncert Marka Piekarczyka

Z jednym z najważniejszych polskich wokalistów rockowych spotkamy się 14 kwietnia 2019 w sali bielawskiego teatru kina MOKiS.

Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show “The Voice of Poland”, oraz prowadzący audycję radiową “Buntownik z Wyboru”. Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W koncercie MAREK PIEKARCZYK AKUSTYCZNIE znajdują się ballady rockowe ale również piosenki zespołu Skaldowie, Czerwone Gitary i innych wykonawców w nowych ciekawych aranżacjach, które w połączeniu z wyjątkowym głosem Marka dają słuchaczowi możliwość do dobrej zabawy, wspomnień i ucieczki od współczesnych stereotypów muzycznych. W projekcie towarzyszą mu muzycy: Tadeusz Apryjas - gitara, voc i Jacek Borowiecki - instrumenty perkusyjne. Po koncercie spotkanie z widownią.

MAREK PIEKARCZYK AKUSTYCZNIE

Bielawa, Teatr Kino MOKiS 14.04.2019 g.18.00

Bilety: 50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu koncertu

Sprzedaż i informacja: Biuro Organizacyjne MOKiS oraz kasa kina - poniedziałek i czwartek (8.30-15.30), weekendy godzinę przed seansami.
Ineternetowo: www.mokisbielawa.pl